יום שני , 20 אוגוסט 2018

עורכי הדין

About The Author

עו"ד אשר אפריאט: Asher@afriat.co.il

ראש המשרד ומייסדו.
עורך דין, בוגר אוניברסיטת בר אילן.
הוסמך כעורך דין בשנת 1996. נוטריון ומגשר מוסמך.
מתמחה בתחום האזרחי והמסחרי, ליטיגציה, נדל"ן, בתחום דיני התכנון והבנייה, בתחום הרשויות המקומיות (ובפרט – ארנונה) והמשפט המנהלי.
פעיל במוסדות לשכת עורכי הדין, ובפרט בוועדת האתיקה של עורכי הדין.

About The Author

Boris@afriat.co.il :עו"ד בוריס שמקר

עורך דין, בוגר אוניברסיטת תל אביב.
הוסמך כעורך דין בשנת 2000. נוטריון ומגשר מוסמך.
מתמחה בתחום האזרחי-מסחרי.

About The Author

עו"ד אודאל אומי:  Odel@afriat.co.il

עורכת דין בוגרת בהצטיינות של המכללה האקדמית למשפטים רמת-גן.
הוסמכה כעורכת דין בשנת 2003. נוטריונית.
מתמחה בתחום דיני המקרקעין, מיסוי מקרקעין ובתחום האזרחי-מסחרי.

About The Author

Michal@afriat.co.il :עו"ד מיכל רשף

.עורכת דין, בוגרת אוניברסיטת מנצ'סטר
הוסמכה כעורכת דין בשנת 2004.
.מתמחה בתחום ההוצאה לפועל

About The Author

עו"ד איילת בדני: Ayelet@afriat.co.il

עורכת דין, בוגרת המכללה למנהל ראשון לציון ובעלת תואר שני (LLM) של בית הספר למשפטים של אוניברסיטת בר אילן, רמת גן.
הוסמכה כעורכת דין בשנת 2002, ומוסמכת כמגשרת ומגשרת בענייני משפחה.
מתמחה בתחום האזרחי-מסחרי, בדיני עבודה ובדיני משפחה.

About The Author

עו"ד יהודה איפרגן: Yehuda@afriat.co.il

עורך דין, בוגר המכללה למנהל ראשון לציון, בעל תואר שני במשפטים (LLM).
התמחה בתחום האזרחי בלשכה המשפטית של רשות המיסים.
הוסמך כעורך דין בשנת 2008. מגשר מוסמך.
מתמחה בתחום האזרחי-מסחרי ובדיני מקרקעין.

About The Author

עו"ד מאיר מירסקי: Meir@afriat.co.il

עורך דין, בוגר מכללת הקריה האקדמית אונו (במסלול מצטיינים) בשנת 2007. במהלך לימודיו שימש אף כמרצה מתרגל.
הוסמך כעורך דין בשנת 2008.
מתמחה בתחום המשפט האזרחי, בדגש על רשויות מקומיות, היטלי פיתוח והמשפט המנהלי.

About The Author

עו"ד עמוס פון וייזל:  Amos@afriat.co.il

עורך דין, בוגר מכללת שערי משפט.
הוסמך כעורך דין בשנת 2001.
מתמחה בתחומי המשפט הפלילי, תכנון ובנייה, רישוי עסקים וליטיגציה.
עו"ד נטע יוסף-בודניק: Netta@afriat.co.il
עורכת דין, בוגרת אוניברסיטת בר אילן.
הוסמכה כעורכת דין בשנת 2003.
מתמחה בתחום האזרחי.

Comments are closed.